Kirjeldus

Näidisprogrammi ajakava

1.päev –Väljasõit teile sobivast kohast kell 7.00  Sõit läbi Läti ja Leedu. Lõunapeatus Leedus “19.kilomeetril”. Õhtuks jõuame Poola kirdeosas paiknevasse Podlaasia vojevoodkonda. See kant on väga kaunis ja  kuulus oma järvederohkuse ja suurte metsade poolest. Ööbime Olsztinis.

2.päev-Peale hommikusööki  külastame külaarhitektuuri vabaõhumuuseumit. Eksponaadid pärinevad  Warmiast, Masuuriast, endistelt Preisi aladelt Leedus ja Kaliningradist. (www.muzeumolsztynek.com.pl)

Edasi liigume Malborki (saksa keeles Marienburg) Linna mis on Poola põhjaosas Pomorze vojevoodkonnas Nogati jõe ääres. Tegemist on Malborki maakonna keskusega. Linnas elab ca 39 tuhat inimest. Malborki linn on tekkinud Malborki linnuse ümber. Malborki gooti stiilis linnus-loss on ühest küljest klassikaline, kuid teisalt unikaalne näide keskaegsest kindlusest. Ta koosneb kolmest üksteise sisse ehitatud kindlusest. Ülemist, keskmist ja alumist lossi eraldavad kaitsemüürid, tornid ja (kuivad) vallikraavid. Alumise lossi müürid piiravad 21 hektari suuruse ala (ehk ligikaudu 4 korda nii suurt ala kui on müüridega piiratud kuulsas Windsori lossis Ühendkuningriigis). Ehitise valmides 1406 oli ta maailma suurim tellistest kindlus. Ööbima sõidame Gdanskisse

3.päev  Peale hommikusööki tutvume Gdanski ja Gdyniaga. Gdańsk moodustab koos Gdynia ja Sopotiga Trójmiasto linnastu. Elanike arv on 458 053. Gdansk on väga huvitava ajalooga vana Preisimaa linn. Vanalinn on on väga atraktiivne ja kaunis. Jagub mida vaadata ja nautida.

4.päev. Peale hommikusööki alustame koduteed. Südaööks jõuame koju.

Hind

Küsi hinnapakkumist oma rühmale. Leiame Sulle sobivad kuupäevad. Arutame läbi mida vaadata ja külastada. Paneme paika söögikorrad, kindlustused  ja muud tingimused vastavalt Sinu rühma soovidele. 

Hind sisaldab

  • Bussisõit
  • Majutuse koos hommikusöögiga
  • Ekskursioonid ja grupijuhi teenused
  • Tasulised sissepääsud
  • Lõuna ja õhtusöögid
  • Date Format: DD dot MM dot YYYY