Kirjeldus

Näidisreisi ajakava

1. päev  Väljasõit kooli juurest kell 07.00. Vahepeatustega sõit läbi Baltimaade ja Poola. Lõunapeatus Leedus nn. 19 kilomeetril. Õhtupoolikul jõuame Poola. Ööbimine Varssavi lähedal

2. päev  Jätkame sõitu läbi Poola. Õhtupoolikul  jõuame Berliini. Teeme väikese tuuri bussiga: Bradenburgi värav, Berliini teletorn, BERLINER DOM jne.  Majutume 3 ööks.

3. päev  BERLIIN i päev.  Berliin pakub Saksamaa linnadest oma külastajale kõige enam vaatamisväärsusi. Tohutu valik, mida kõike Berliinis vaadata ja teha. Riigipäevahoone (Reichstag) Saksamaa parlamendihoone on Berliini üks kuulsamaid ehitisi. Reichstagi ajalugu on üsna kirju. 1933. aasta saladuslikus põlengus sai parlamendihoone tõsiselt kannatada (natsid süüdistasid selles kommuniste ja nood omakorda natse) ning ehitis hüljati. Hiljem sai Reichstag omale uhke läbipaistva kupli, mille kavandas Sir Norman Foster. Kui parajasti ei toimu parlamendiistungit, on etteteatamisel võimalik organiseerida giidiga ekskursioon, mis kestab u  minutit. Korralised ekskursioonid toimuvad iga päev kell 10.30, 13.30, 15.30 ja 18.30.

Muuseumisaar UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv muuseumisaar koosneb viiest mugavalt kõrvuti asetsevast muuseumist, mis kõik asuvad hästi ligipääsetaval saarel Spree jõel. Iga muuseum on omaette vaatamisväärsus, mille uurimisele kulub vähemalt pool päeva. Pergamoni muuseumis on suur islami kunsti ja muistse Lähis-Ida aarete kogu. Uus muuseum (Neues Museum) on koduks eelajaloo, Vana-Egiptuse ja antiigi pärandile ning Bode muuseumis võib näha suurepärast skulptuurikollektsiooni.

4. päev  Hommikusöök. Pealinnast 30 minuti pikkuse sõidu kaugusel asuv Potsdam on Brandenburgi liidumaa pealinn, mis oli Preisi kuningate elupaigaks 1918. aastani, asub Haveli jõe ääres ning uhkeldab oivalise Sanssouci lossiga, mis on suurim maailmapärandi nimistusse kuuluv vaatamisväärsus Saksamaal. Soovi korral sõidame Potsdamist veekeskussseTropical Ilands mis asub berliinist 50 km lõuna pool. https://www.tropical-islands.de/en/visitor-information/contact-arrival/

5. päev  Hommikusöök. Sõit läbi Saksamma ja Poola. Õhtul majutume Varssavi lähedal.

6. päev  Sõit läbi Leedu, Läti ja Eesti. Tallinnasse saabume hilisõhtul.

Hind

Küsi hinnapakkumist oma rühmale. Leiame Sulle sobivad kuupäevad. Arutame läbi mida vaadata ja külastada. Paneme paika söögikorrad, kindlustused  ja muud tingimused vastavalt Sinu rühma soovidele. 

Hind sisaldab

  • Bussisõit 6 päeva
  • Ekskursioonid
  • Majutus noortehotellis
  • Hommikusöögid
  • Muuseumite piletid ja muud tasulised sissepääsud
  • Tervisekindlustus
  • Lõuna- ja õhtusöögid
  • Date Format: DD dot MM dot YYYY