Pangalingi ja maksekaardiga tasumise müügitingimused

Veebilehe www.tiitreisid.ee  omanik on Tiit-Reisid OÜ, registrikood 10055108, asukohaga Sadama 13, Kärdla 92411.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Maksetitingimused kehtivad kodulehelt reisiteenuste ostmisel.

Müüdavate reisteenuste hinnad on märgitud reisikirjelduse juurde. Kõik müüdavate teenuste hinnad on eurodes.

Teave reisipaketi teenuse kohta on esitatud kodulehel reisikirjelduse juures.

Tellimuse vormistamine

Reisipaketi tellimiseks tuleb lisada soovitud teenusd ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.  Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

Visa/Mastercard kaardimaksed

Tiit-Reisid OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja  edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Peale makse sooritamist saadame teile kinnituskirja e-mailile koos lisainfoga ning kui kirja ei tule tööpäeadel 24 tunni jooksul, siis võtke ühendust e-mailile tellimused@tiitreisid.ee  või helistage tel: +3726623762

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Tiit-Reisid OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse tasumist on ostjal õigus  sõlmitud reisilepingust taganeda vastavalt pakettreisi üldtingimustele:   https://tiitreisid.ee/pakettreisi-uldtingimused/

Pretensiooni esitamise õigus

Tiit-Reisid vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine

Tiit-Reisid OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks. https://tiitreisid.ee/isikuandmed-ja-kolmas-riik/

Tiit-Reisid saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile teelimused@tiitreisid.ee või helistada telefonil: 6623762

Kui ostja ja Tiit-Reisid OÜ ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Tiit-Reisid OÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.