Kirjeldus

Näidisreisi ajakava

1. päev Buss tuleb Tallinna sadamasse D-terminali ette kell 16.30. Kes soovib saab oma koti panna bussi. Rühma saatja ootab teid bussi juures ja jagab teile pardakaardid. Kell 18.00 väljub laev Stockholmi. Laevas ööbimiseks B-4 kajutid.

2. päev  Kell 10.00 saabumine Stockholmi. Põhjala Veneetsiaks ja Mälareni kuningannaks nimetatud Stockholm asub Mälareni järve ja Läänemere vahelise väina kaldail ja saartel, mida ühendab üle 50 silla. 1252 aastal asutatud linna ajalooline südamik paikneb Stadeni saarel. Stockholmis on palju kauneid keskaegseid ehitisi. 1950. aastatel rajati Stadenist põhja poole Norrmalmi 5 ühesuguse kõrghoonega ärikeskus Hötorgscity, kus tohib liikuda ainult jalgsi. Djurgårdeni saarel on muuseume (Skanseni vabaõhumuuseum, Põhjala muuseum, Vasa laev), suur park ja loomaaed. Linnaekskursioon bussiga ja jalgsi, jalutuskäik vanalinnas. Muuseumide külastamine: linna 70 muuseumi, arvukad galeriid, kohvikud, butiigid ja kaubamajad pakuvad külastajale kultuuri nii hingele kui kehale.

Õhtul Kell 18.00 väljub laev Tallinna, laevas B-4 kajut.

3. päev  Hommikul kell 10.00 saabume Tallinasse.

Hind

Küsi hinda oma rühmale, sest hind oleneb rühma suurusest, valitud kuupäevadest, hotellide saadavusest, laevapiletitest, valitud muuseumisdest, söökidest jne. 

Hind sisaldab

  • Stockholmi kruiisi …. kajutis
  • Bussisõidu (kui buss kaasa tellitakse)
  • Giid-reisisaataja teenused
  • Valitud teenused ja söögid
  • Date Format: DD dot MM dot YYYY