Kirjeldus

Reisikirjeldus

Maitseelamused, mõnus meelelahutus ja õhtune simman ootavad teid taas juuni esimesel nädalavahetusel Kihnus! Kihnu omanäolised kodukohvikud pakuvad parimaid palasid ja saarele omast kirevat kultuuri. Pitsid Paistvad ja õnn on õuel. Peo lööb käima õhtune simman.  Süüa saab igalt poolt, keretäve ainult Kihnus!

Kihnu saarel puudub pangaautomaat, varuge, palun, sularaha kaasa. Kaardimakse on võimalik üksikutes kohvikutes.

Kohvikute kaardi leiad SIIT. 

Ajakava:

1. päev, 1.juuni:  kell 05:45  väljasõit Tallinnast Vene Kultuurikeskuse juurest (Mere pst. 5). Laev Munalaid-Kihnu kell 08.30 Ülesõit kestab 1 tund ja 5 minutit.

Kihnu sadamasse tuleb meile vastu kastiauto, millega sõidame majutuskohta Rock City külalistemaija (umbes 1 km). Majutus erinevates majades, tubades ei ole WC-d ja dušširuumi, need asuvad eraldi. Saame kätte toad ja seame end sisse.

Ettetellitud jalgrattad ootavad meid majutuskohas. Terve päeva on kohvikute külastamiseks autoga  või iseseisvalt jalgrattaga.  Kohvikud asuvad mööda saart erinevates kohtades, saar on 7 km pikk ja 3,3 km lai, seepärast on soovitatav ette tellida jalgrattad. Kohapeal ei pruugi neid enam olla. Kes rattaga ei sõida, see saab kohvikuid külastada kastiautoga, koos reisijuhiga.

Naudime erinevaid Kihnu maitseid. Menüüdest leiab igaüks omale sobiva. Pakutakse nii toekamaid praade ja suppe kui ka väiksemaid soolaseid ja magusaid ampse. Kõik just nii ainulaadne ja Kihnule omane. Nälga ei jää kalaarmastajad ega ka lihatoidulised.

Tutvu kohvikutega.

Et oleks jaksu  järgmisel hommikul ekskurseerida ja pärast seda uuesti kohvikutes maitsemeeli hellitada, tantsime õhtusel simmanil kõhud taas tühjaks.  Pidu toimub Kihnu rahvamajas ansambliga ……….. Üles astuvad ka ………… ja Kihnu laulunaised.

Pilet: ….€, tasumine kohapeal sularahas!

Simmanile viib meid kastiauto ja toob pidulised ka majutuskohta tagasi.

2. päev, 2.juuni:  hommikusöök. Majutuskoha juures ootavad meid kastiautod, millega läheme saare ekskursioonile. Tutvume saare eluolu ning kombestikuga, külastame muuseumit, kirikut ja majakat. Praam Kihnu-Munalaid väljub kell 13.15 Tagasi Tallinnas oleme umbes kell 18.00.

*Enne reisi kontrolli väljasõidu aega.

*Kastiautoga sõitmiseks on soovitatav peakate ja soojem riietus.

*MAJUTUS on 2-kohalistes kämpingumajades, wc ja pesemine eraldi majas.  Või saunamajas – 2 neljakohalist tuba, wc ja pesemisruum olemas. 

Hind:   250.- €

Hind sisaldab

  • Bussisõitu Tallinn-Munalaid-Tallinn
  • Laevapileteid Kihnu ja tagasi
  • Majutust koos hommikusöögiga
  • Kastiautoga ringsõitu-ekskursiooni saarel
  • lõunasöök teisel päeval
  • Reisijuhi teenust
  • Sissepääsu tuletorni ja Kihnu muuseumisse
  • Jalgratta renti (või kohvikutesse sõitu kastiautoga)

Lisatasu eest: 

  • Õhtuse peo pilet – …. Eur ( maksta kohapeal sularahas)

 

Reisiprogrammis võib tulla muudatusi.