Kirjeldus

9. juulil 2024 Jaanihanso Siidrivabrikus Pärnumaal

2024 aasta suvel juuli kuus etendub Jaanihanso Siidrivabrikus  ameerika näitekirjaniku Edward Albee draama “Kes kardab Virgina Woolfi?”, mille esietendus toimus 13.oktoober 1962 New Yorgis

See on draama, milles keskealine abielupaar ühe öö jooksul oma suhteid klaarib, asjasse on segatud külalised, rohkelt alkoholi, sotsiaalset frustatsiooni, vaimset ja füüsilist vägivalda. Näidend kuulub vaieldamatult kümne kõige parema lavamaterjalide sekka, mis 20ndal sajandil kirjutatud, eelkõige pakub tekst suurt väljakutset näitlejale rolli loomiseks, nii mahu kui ka sisu poolest.  

Lavastaja on Andrus Vaarik, kes on valinud rollidesse Martha – Carita Vaikjärve (Endla Teater) ja  Georg – Alo Kõrve (Tallinna Linnateater) ning Nick – Nils Mattias Steinbergi (Endla Teater) ja Honey – Jane Napi.

Ajakava

Väljasõit Tallinnast Vene Kultuurikeskuse eest (Mere pst. 5)  kell 15.00.

Sõidame Pärnumaale Jaanihanso Siidrivabrikusse.  Kell 16.30 algab ekskursioon siidritalus. Umbes pooleteisttunnise retke käigus saab osa Jaanihanso Siidrivabriku tegemistest, unikaalseid tooteid degusteerida ja kaasa osta.

Teatrisaali uksed avanevad kell 18.45. Etendus algab kell 19.00

Etenduse pikkus on 3 tundi ja 45 min (koos kahe vaheajaga).

Peale etendust sõidame tagasi Tallinnasse.

Hind

100.- €

Hind sisaldab:

  • Bussisõitu
  • Teatripiletit
  • Jaanihanso Siidritalu ekskursiooni koos degusteerimisega
  • Reisisaatja teenust
  • Toredat elamust