Kirjeldus

Reisikirjeldus

Valge Daami linn: Toomkirik – värskelt renoveeritd Piiskopilinnus – Jaani kirik – Peeter I maja – Ilon Wicklandi lapsepõlvekodu – Promenaad ja Tšaikovski pink  – Kuursaal – Raudteejaam ja muuseum – Holmid jne.

Eesti serval asub kolmest küljest merega piiratud väike Haapsalu linn, kuhu sõidab suvel puhkama tuhandeid inimesi. Seitse sajandit tagasi asutatud Haapsalu on olnud Saare-Lääne piiskopkonna keskus ja mänginud oma rolli keskaegse Euroopa ajaloos. Juba ligi 200 aastat tuntakse teda ka kuurortlinnana. Just Haapsalu muda on see, mis on paljudele inimestele nende tervisehädades leevendust pakkunud. Peale ravimuda on Haapsalul pakkuda sooja merevett, purjekasõite lahel, vaikust ja rahu ning mõnusaid jalutuskäike vanalinna käänulistel, idülliliste puumajadega ääristatud tänavatel.

Ajakava

09.00 Väljasõit kooli juurest. 10.15.-10.30 Kohtumine giidiga Haapsalu lossiplatsil. Vaatame: Piiskopilinnust, Toomkirikut , Endist raekojahoonet, Jaani kirikut, Peeter I maja, Ilon Wicklandi lapsepõlvekodu, Promenaadi, Tšaikovski pinki, Kuursaali….

Bussiga sõidame üle nn. Holmide ja käime Raudteejaams kus kaemeunikaalset katusealusega perrooni ja külastame raudteemuuseumi. Vaba aeg linnas. Algab kojusõit.

Hind sisaldab

  • Bussisõit
  • Haapsalu linnaekskursioon
  • Haapsalu linnuse sissepääs
  • Raudteemuuseumi külastus

Lisatasu eest

  • Lõunasöök

Hinnad

Rühma suurus 30 40
Hind õpilase kohta 44 € 38 €
Tasuta õpetajad 3 4
  • Date Format: DD dot MM dot YYYY