ETENDUS VANA KLAVER ehk suusabaasis on tantsupidu.

100.00 90.00

43 vaba kohta

07. august 2021  Soodushind: 90.- €

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Reisikirjeldus

VANA KLAVER ehk suusabaasis on tantsupidu“

Muusikal armastatud lauljast Kalmer Tennosaarest

Kalmer Tennosaar oli üks Eesti esimesi poptähti, kelle sametine hääl viis une tuhandetelt naistelt. Pärast seda, kui Kalmerist sai Eesti Televisiooni esimene meesdiktor, vallutas ta peagi kõik suuremad estraadilavad nii siin- kui sealpool Nõukogude Liidu riigipiiri. Tema välimus püüdis pilku: Elvise maneeridega, naeratav härrasmees, kena ja alati hästi riides.

Eriti kuulsaks sai ta bel canto stiilis itaalia lauludega: Cuccucia, Solenzara, Volare jpt. Tuntust lisasid ka Karulaane jenka, Ristikhein, Postipoiss, Just nii, kui enne, Jamaika hällilaul, Vana klaver ja palju teisi laule. Enneolematult suur populaarsus saabus aga laste laulukonkursiga „Entel-tentel“, mis oli üks paljudest muusikasaadetest, mida “onu Kalmer ” tollases noorukeses ETV-s toimetas ja juhtis.

Muusikal „Vana klaver“ on ühe legendi teekond läbi 60ndate aastate kuni tänapäevani välja. Kalmer Tennosaare kõrval näeme Eesti muusika märgilisi tegelasi nagu Georg Ots, Heli Lääts, Onu Bella, Jaak Joala jt. Tema parimate sõprade hulka kuulusid tollased telelegendid Valdo Pant, Hardi Tiidus ja õepoeg Mati Talvik ning Nõukogude Liidu kangelane, kosmonaut German Titov.

See on lugu lihtsast ja südamlikust maapoisist, kellest saab saatuse tahtel lavatäht ja tuhandete lemmik.

See on lugu vastamata armastuse elukestvast valust ja romantilistest unistustest, liivajooksnud suhetest, suurest ja väikesest õnnest.

PEAOSADES: Sepo Seeman, Kalle Sepp

OSADES: Peeter Oja, Inga Lunge, Liina Tennosaar jt.

AUTOR: Ott Kilusk

LAVASTAJA: Ain Mäeots

MUUSIKAJUHT: Siim Aimla

KUNSTNIK: Karmo Mende

Koreograaf: Britt Kõrsmaa

Ajakava

Väljasõit Tallinnast kell 13.00. Söögipeatuse teeme Tartus Lõunakeskuses. Sõidame Põlvamaale etendusele, mis toimib Kiidjärve pargis Põlvamaal (Taevaskoja lähedal) Algus kell 19.00.

Peale etendust sõidame tagasi Tallinna.

Hind sisaldab

  • bussisõidu
  • giid-reisisaatja teenuse
  • teatrietenduse pileti

Lisainfo

Reisi kuupäev

07. august 2021

Go to Top