Teatrireis Pootsi mõisa: komöödia „Eramaa“

160.00 145.00

08-09. juuli 2021  Soodushind: 145.- € 

Kirjeldus

Esietendus, 08. juulil 2021 Pootsi veinimõisas.

Väljasõit Kärdlast, Pritsumaja Parklast kell 12.15. Praam mandrile kell 13.00. Peatus Haapsalus reisijate pealevõtmiseks kell 14.30 Sõidame Pootsi veinimõisa. Tutvume mõisa ajaloo ja praeguste tegemistega, mille käigus saame degusteerida mõisas toodetavaid veine. Peale seda on võimalus õhtusöögiks (vaja ette tellida).

Etendus algab kell 19.00.

ERAMAA on hingeminev komöödia neljast inimesest, kes kogunevad igal aastal ISA (Andrus Vaarik) juurde sauna sünnipäeva pidama. Reeglid on lihtsad: ISA kütab sauna ja hoolitseb sakuska ning joogipoolise eest, sõbrad hoolitsevad naeru, nalja ja laulu eest. Tullakse koos, minnakse ka koos. Kedagi maha ei jäeta. Kuid saunas hõõguvad peale kerisele lisatavate puude ka valusad omavahelised rääkimata jätmised ja lõpuks konkreetset vastust nõudvad küsimused. MIKS tullakse? MIDA räägitakse? MILLAL minnakse? Vastused ja ootamatu lõpplahendus tulevad vaatajani läbi nalja, laulu ja pisarate. Eesti tippnäitlejate lustimine ja Valter Soosalu  kirjutatud originaalmuusika esitamine mõisa suure tiigi peale ehitatud reaalselt töötavas saunas on  midagi, mida lihtsalt peab nägema ja nende esituses kuulma. Kõike seda kannab ja toetab Eesti teatri helikuninga Ardo Ran Varrese poolt kujundatud helimaastik.

Etendust saadavad Romantiline Rannatee  ja värske suitsukala, kohalikud suupisted, hõrgutised ja Pootsi mõisa käsitööveinid ning te saategi koosluse, millest te ei taha mitte mingil juhul ilma jääda.

Etendused toimuvad Pootsi mõisa suurele tiigile ja selle kaldale spetsiaalselt ehitatud mängupaigas.

Esietendus Pootsi veinimõisas 8.juulil, 2021.

Osades: Andrus Vaarik, Tanja Mihhailova-Saar, Pääru OjaJuss HaasmaNikolai Bentsler 

Autor: Hannes Võrno 
Lavastaja:  Anti Reinthal 
Laulude autor: Valter Soosalu 

Helikujundus: Ardo Ran Varres

Lavastaja soovitus: vanusele 12+
Kestus 2 h 20 min, üks vaheaeg

Peale etendust sõidame majutuskohta. Majutume Haapsalus.

2 päev: Hommikusöök hotellis. Haapsalu – Valge Daami linn. Teeme linnatuuri kohaliku giidi saatel. Toomkirik – värskelt renoveeritud piiskopilinnus ja vaateplatvorm – endine raekojahoone – Jaani kirik – Peeter I maja – Ilon Wicklandi lapsepõlvekodu – Promenaadi rand – Kuursaal – nn. Holmid koos Tšaikovski pingiga – raudteejaam. Natuke vaba aega.

Seejärel sõidame Rohukülla. Praam Hiiumaale kell 14.30.

Kärdlasse jõuame paiku 16.30

Hind

160.- €

Hind sisaldab:

  • Bussisõidu
  • Teatripileti
  • Reisisaatja
  • Majutuse koos hommikusöögiga
  • Pootsi mõisa ekskursiooni koos veinide degusteerimisega
  • Ekskursiooni Haapsalus
  • Praamipiletid
  • Toreda elamuse

Lisatasu eest: 

  • Õhtusöök Pootsi mõisas 12.- €

 

Lisainfo

Reisi aeg

08.-09. juuli 2021

Go to Top