Kukerpillide kontsert Põltsamaa Kukekirikus.

60.00 55.00

08. juuli 2021  Soodushind: 55.- € 

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

08. juulil 2021 Põltsamaa Kukekirikus.

Neljapäeval 08. juulil esineb Põltsamaal nn. kuke kirikus legendaarne ansambel Kukerpillid, kes käib oma viiekümnendat tegevusaastat.

Ansambel “Kukerpillid” kutsuti ellu seoses Ervin Abeli sou’ga – 1. aprillil kell 20.00 1972. aastal toimus kollektiivi esimene vahetu kontakt välisilmaga, nimelt teleekraani vahendusel ja stuudio ERF kaasabil.Sellest ajast on esinetud nii Eesti kui muu maailma lavadel nii üksi kui eesti tuntud lauljate ja tantsurühmadega, esitatud rahvalaule, kantrimuusikat (eriti bluegrass- ja Cajun-stiili), rockabilly’t ja omaloomingut, võidetud auhindu festivalidel, uuritud läbi rahvamuusika arhiivid ja lindistatud laulikute laule kõikjal Eestis. Salvestatud on mitusada laulu ja pillilugu, välja antud 24 LP plaati ja CD-d, osa neist kogumikalbumid, palju kassette ja ühisplaate teiste artistidega.

Väljasõit Tallinnast Mere puiesteelt, Vene kultuurikeskuse eest kell 17.00.   Sõidame Põltsamaale. Teel räägime Kukerpillide tegemistest 50 aasta jooksul. Samuti räägime Põltsamaast ja tema kirikust ja ajaloost.

Kontsert algab kell 20.00.

Peale etendust sõidame tagasi Tallinnasse.

Hind

60.- €

Hind sisaldab:

  • Bussisõidu
  • Kontserdi pileti
  • Reisisaatja
  • Sõidul Põltsamaale lugusid Kukerpillidest ja Põltsamaast
  • Toreda elamuse

 

Lisainfo

Reisi aeg

08. juuli 2021

Go to Top