KOHVIKUTEPÄEVAD KIHNU KERETÄÜS

160.00 145.00

46 vaba kohta

05 – 06. juuni 2021   Soodushind: 145.- €

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Reisikirjeldus

Maitseelamused, mõnus meelelahutus ja õhtune simman ootavad teid taas juuni esimesel nädalavahetusel Kihnus! Kihnu omanäolised kodukohvikud pakuvad parimaid palasid ja saarele omast kirevat kultuuri. Pitsid Paistvad, Õnn Tuli Õuele ning Väliharf lööb peo käima õhtusel simmanil Metsamaal.  Süüa saab igalt poolt, keretäve ainult Kihnus!

Ajakava

1. päev  Väljasõit Tallinnast kell 8.30 Vene Kultuurikeskuse juurest. Laev Munalaid-Kihnu kell 11.30. Ülesõit kestab tund ja 5 minutit.  Kihnu jõudes jalutame sadama lähedal asuvasse Rock City külalistemaija. Saame kätte toad ja seame end sisse. Ette tellitud  jalgrattad ootavad teid samuti majutuskohas. Terve pärastlõunal külastame erinevaid kohvikuid.  Kohvikud asuvad mööda saart erinevates kohtades, seepärast on soovitatav ette tellida jalgrattad.  Naudime erinevaid Kihnu maitseid. Menüüdest leiab igaüks omale sobiva. Pakutakse nii toekamaid praade ja suppe kui ka väiksemaid soolaseid ja magusaid ampse. Kõik just nii ainulaadne ja Kihnule omane. Nälga ei jää kalaarmastajad ega ka lihatoidulised.

Et oleks jaksu  järgmisel hommikul ekskursseerida ja pärast seda uuesti kohvikutes maitsemeeli hellitada, tantsime õhtusel simmanil kõhud taas tühjaks.

2. päev  Hommikusöök. Majutuskoha juures ootavad meid kastiautod, millega läheme saare ekskursioonile. Tutvume saare eluolu ning kombestikuga, külastame muuseumi, kirikut ja majakat.  Peale seda on veel natuke vaba aega saarega tutvumiseks ja kohvikute külastamiseks. Praam Kihnu-Munalaid kell 16.15. Tagasi Tallinnas oleme umbes 19.00

Hind sisaldab

  • Bussisõit Tallinn-Munalaid-Tallinn
  • Laevapiletid Kihnu ja tagasi
  • Majutust koos hommikusöögiga
  • Kastiautoga ringsõit saarel
  • Reisisaatja teenus
  • Sissepääsu tuletorni ja Kihnu muuseumisse

Lisatasu eest

  • Jalgrattarent ettetellimisel 18.- EUR ööpäev

Lisainfo

Reisi kuupäev

05 – 06 juuni 2021

Go to Top