ROCKOOPER “Johnny” Tartu laululaval.

100.00 90.00

44 laos

06. august 2021

Soodushind 90.- € 

Tootekood: - Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

2021. aasta suve suurim omamaine muusikalavastus

O. Ehala, M. Kappeli, J. Nõgisto ja P. Volkonski surematul muusikal põhinev igavikuline lugu tõeotsimisest ja oma koha leidmisest elus pakub mõtteainet ja teatrielamust kõigile!

“Johnny” on lugu nooruse igipõlisest tõeihast ning vajadusest pälvida tunnustus sünnipärasele endale, oma valikutele ja soovidele. Johnny eesmärk ei ole ümbritsevat korrapära lõhkuda või see endale meelepäraseks kujundada, ta püüab lihtsalt leida olemasolevas tegelikkuses oma teed. Ja seda ilma kellelegi liiga tegemata.

Paraku tähendab see ikkagi põrkumist nii perekondlike kui ka ühiskondlike tõekspidamiste ja ootustega, koguni nendega, mis õieti kipuvad isegi indiviidi põhivabadusi piirama. Sest sageli arvavad perekonnaliikmed, sõbrad, sugulased ja kohati võhivõõradki paremini teadvat, mis on ühele noorele inimesele hea või mida ta oma eluga tegema peaks. Ilma et tuldaks selle pealegi, et korraks küsida, mis on tema soovid või eesmärgid selles – aastate hulgale vaatamata – siiski lühikesevõitu elus. Ühe õnn ei pruugi olla teise õnn.

Osades: Franz Malmsten,  Liis Lass, Jan Uuspõld, Liisa Pulk, Ott Raidmets, Kaarel Pogga

Ajakava

Väljasõit Tallinnast, Vene kultuurikeskuse juurest (Mere pst 5) kell 17.00. Sõidame Tartusse. Kohvipausi teeme Tikupoisi juures.

Etendus algab kell 21.00 Tartu laululaval. Sissepääsupiletid saate reisijuhi käest.

Etenduse kestus 3 tundi, ühe vaheajaga.

Peale etendust sõidame tagasi Tallinnasse.

Hind: 100.- €

Hind sisaldab: bussisõidu, reisisaatja teenuse, etenduse pileti.

Lisainfo

Reisi Kuupäev

06.08.2021

Go to Top