PÄRNU ja PÄRNUMAA

65.00

45 laos

16. juuli 2022

 Soodushind: 65.- €

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Päevane väljasõit viib meid tutvuma suvepealinna Pärnuga ja tema läheduses paiknevate huvitavate vaatamisväärsustega.

Ajakava

1 päev. Väljasõit Tallinnast Vene kultuurikeskuse juurest (Mere pst. 5, Tallinn) kell 08:30. Esmalt sõidame Are vallas Niidu külas asuvasse Eesti suurimasse alpakafarmi. https://alpakafarm.ee/ . Saame näha Lõuna-Ameerika alpakasid, lisaks veel kääbuskitsed, minilambad ja angoora küülikud. Võimalus koos perenaisega loomi toita ja tutvuda nendega lähemalt. Farmi poes on lõngariiulid punnis täis sooja ja imepehmet lõnga, samuti toredat käsitööd.

Tori Siidritalu külastuse käigus tutvume maailma ühe põhjapoolseima viinamarjakasvatusega, siidri- ning veinitootmisega ja degusteerime talu toodangut. Talu on suurim mahesiidri- ja maheveinitalu Eestis ning ilmselt ka Baltikumis. Siin väärindatakse siidriks ja veiniks marju ja puuvilju, mis on peamiselt pärit Soomaa ümbrusest.

Lõunasöök.

Astume läbi Levikivi talust. Siin väärindatakse eesti maakivi. Vaatame ja kuuleme mida kõike meie maakivist on võimalik teha. See on aegumatu ilu, kordumatu välimus ja vastupidav sajandeid.

Seejärel naudime kauneid vaateid Tori põrgus ja kuulame põrgu kohta põnevaid legende.

Suundume suvepealinna. Koidula muuseumi, kus muuseumitöötaja kehastub papa Janseniks ja tutvustab enda ja oma tütre Lydia Koidula elu mälestusi.

Õhtupooliku veedame kaunil Pärnu promenaadil, vaatame Kuursaali, kuulame R.Valgre kauneid meloodiaid ja uurime kuidas käib elu rannaniidul. Võimalus ka kohvikus istuda.

Asume tagasiteele. Linna jõuame 21.00 paiku

 


Hind sisaldab

  • Bussisõitu
  •  Giiditeenuse
  • Alpakafarmi külastuse
  • Siidritalu külastuse
  • Levikivi külastuse
  • Koidula muuseumi külastuse
  • Lõunasöögi

Lisainfo

Reisi hind ja aeg

16.07.2022

Go to Top