Kontakt

Tiit Reisid Kärdlas

Sadama 13, 92411 Kärdla
Telefon +372 46 32077
E-mail: hiiumaa@tiitreisid.ee
Avatud: E-R 09.00 - 17.00


Teid teenindavad

Tiit Randmaa
Tiit Randmaa
tiit@tiitreisid.ee


Mari Orgusaar
mari@tiitreisid.ee

Tiit Reisid OÜ

Registrikood: 10055108
KMKR: EE100455982
Aadress: Hiiumaa, Kärdla 92411, Sadama 13
Telefon: +372 6 623 762


Panga rekvisiidid

Swedbank: EE212200221011370304
SWIFT: HABAEE2X

SEB: EE521010022004407004
SWIFT: EEUHEE2X

NB! Ülekande tegemisel palume selgitusse märkida arve number, reisi pealkiri ja reisijate nimed.

Tiit Reisid Tallinnas

Tatari 6, 10116 Tallinn
Telefon +372 6 623 762
E-mail: tallinn@tiitreisid.ee
Avatud: E-R 09.00 - 17.00


Teid teenindavad

Alle Lung
Alle Lung
alle@tiitreisid.ee


Külli Sekk
Külli Sekk
kylli@tiitreisid.ee


Maarja Aleksejev
Maarja Aleksejev
maarja@tiitreisid.ee